Slajd

1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ

im. gen. bryg. Władysława Liniarskiego ps. "Mścisław"
ZAWSZE GOTOWI, ZAWSZE BLISKO
Województwo podlaskie
Teren naszych działań

Województwo podlaskie

Nasza misja
1 Podlaską Brygadę Obrony Terytorialnej budujemy na solidnym fundamencie – wartościach i zasadach, które są dla nas - Terytorialsów - drogowskazem. Na nich budujemy także społeczną odpowiedzialność za mieszkańców województwa podlaskiego. Terytorialność jest dla nas kluczem. To nie tylko obszar na mapie, czy odległość z domu do pracy. To przynależność do regionu i zamieszkującej go społeczności, z której się wywodzimy, którą znamy „jak własną kieszeń”.  Misją 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej jest obrona i wspieranie lokalnych społeczności, czyli reagowanie w sytuacjach klęsk żywiołowych, katastrof czy też wypadków.

Aktualności

TRADYCJE
... choć dzieli nas czas
Silni dzięki tradycji

... choć dzieli nas czas

Z dumą dziedziczymy tradycje, dorobek i wartości powojennych organizacji niepodległościowych.
Podobnie jak nasi wielcy poprzednicy, stawiamy na organizację struktur terytorialnych, budowę bezpieczeństwa lokalnego, umacnianie patriotyzmu i więzi wśród lokalnych społeczności. Łączy nas misja, struktura i terytorialność.
POZNAJ NAS
Tacy jesteśmy
Poznaj nas

Tacy jesteśmy

Nasi Terytorialsi
Jesteśmy mieszkańcami województwa podlaskiego. Jesteśmy w różnym wieku, mamy różne historie i rozmaite pasje. Na co dzień wykonujemy różne zawody, ale łączy nas jedno – wiara w te same wartości. Chcemy żyć w bezpiecznym kraju. Jesteśmy częścią lokalnej społeczności, którą na co dzień chcemy wspierać.  Misja, zadania i cele WOT są bliskie naszym sercom. Dlatego tu jesteśmy.
MULTIMEDIA