STREFA TENISA WSPIERA WETERANÓW

Autor zdjęcia: Strefa Tenisa
Do grona firm i instytucji wspierająych weteranów działań poza granicami państwa dołączyła firma Strefa Tenisa.
Działająca od wielu lat na polskim rynku firma Strefa Tenisa (www.strefatenisa.com.pl) w uznaniu zasług żołnierzy i weteranów Wojska Polskiego w budowaniu bezpieczeństwa międzynarodowego oraz doceniając poświęcenie i oddanie służbie w czasie działań poza granicami państwa zdecydowała się zaoferować zniżki w następującej wysokości:
  • na zakupy w sklepie stacjonarnym - 15%,
  • na zakupy w sklepie internetowym - 15%,
  • na naukę gry w tenis ziemny - 10%,
  • na wynajęcie kortu tenisowego - 10%.

Przedmiotowa oferta realizowana jest w sklepach internetowych (www.strefatenisa.com.pl), jaki w sklepach w Warszawie przy ul. Puławska 531 oraz al. Bohaterów Września 12. Dokumentem potwierdzającym uprawnienie do skorzystania z powyższej oferty są odpowiednio dokument ze zdjęciem, a także legitymacja weterana lub weterana poszkodowanego.

REGULAMIN KORZYSTANIA:
1. Zgodnie regulaminem programu lojalnościowego (https://strefatenisa.com.pl/program-lojalnosciowy) wyłączone są następujące typy produktów:
- produkty z kategorii „Promocje”, „Wyprzedaże” i „Piłki”, - inne promocje ogłaszane przez organizatora, - kody rabatowe, - usługi z zakresu serwisowania, tuningowania i naciągania rakiet, - bony upominkowych.
2. Przedmiotowa oferta realizowana jest w sklepie internetowym jak i w sklepach w Warszawie przy ul. Puławska 531 oraz al. Bohaterów Września 12.
3. Dokumentem potwierdzającym uprawnienie do skorzystania z powyższej oferty są odpowiednio dokument ze zdjęciem, a także legitymacja weterana lub weterana poszkodowanego.
4. W przypadku korzystania ze sklepu internetowego prosimy się zarejestrować (założyć stałe konto) i na adres sklep@strefatenisa.com.pl przesłać z swojego maila użytego do rejestracji konta następujące informacje: informację o posiadaniu statusu weterana oraz skany/zdjęcia dokumentów potwierdzających ten status. Zostanie wtedy na stałe przypisany rabat do konta. Przy następnym zalogowaniu się ceny widoczne na stronach produktów będą już automatycznie pomniejszone".


Oferta obowiązuje od dnia 28.09.2020 r. do dnia 31.12.2021 r.