zniżki Wydawnictwo Prószyński i S-ka

40% ZNIŻKI DLA WETERANÓW I WETERANÓW POSZKODOWANYCH

3 zdjęć w galerii
Autor zdjęcia: CW
Wydawnictwo Prószyński i S-ka kierując się wielkim szacunkiem do Weteranów służących poza granicami Polski oraz doceniając działalność instytucji Centrum Weterana podjęło decyzję o wprowadzeniu 40% zniżki dla osób posiadających status Weterana oraz Weterana Poszkodowanego
Prószyński Media sp. z o.o. to jedno z największych wydawnictw w Polsce. Jej profil wydawniczy obejmuje literaturę polską oraz światową, zarówno klasykę, jak i prozę współczesną (od powieści obyczajowych po fantastykę, od kryminałów po romanse), literaturę faktu, biografię, książki popularnonaukowe, kulinarne oraz dla dzieci i młodzieży. Nakładem Prószyński Media ukazują się książki młodych debiutujących pisarzy jaki i uznanych polskich autorów, wśród których są m.in.: Artur Andrus, Maria Czubaszek, Andrzej Poniedzielski, Wojciech Młynarczy. Literaturę światową reprezentuje wielu cenionych autorów takich jak: J.R.R. Tolkien, Ursula K. Le Guin, Jeffery Deaver, Terry Pratchett, John Irving czy też Stephen King. Jesteśmy przekonani, że w tak bogatej i różnorodnej ofercie każdy Weteran znajdzie tytuł, który go zainteresuje.

Oferta jest ważna w firmowej księgarni przy ul. Rzymowskiego 28 w Warszawie oraz na stoiskach Prószyński i S-ka obecnych co roku na największych imprezach literackich w Polsce – Międzynarodowych Targach Książki w Warszawie i Krakowie.