szkolenia avenhansen

AVENHANSEN - SZKOLENIA DLA WETERANÓW!

Firma szkoleniowo-doradcza AVENHANSEN Sp. z o.o. prezentuje program „WETERAN”!
Założeniem programu „WETERAN” jest wsparcie żołnierzy i byłych żołnierzy zawodowych, którzy pełnili służbę poza granicami kraju i posiadają status „Weterana - Poszkodowanego w działaniach poza granicami państwa” lub „Weterana działań poza granicami państwa”.
Celem naszych działań jest pomoc Weteranom w podnoszeniu kwalifikacji do funkcjonowania na cywilnym rynku pracy po zakończeniu służby wojskowej.
Dla żołnierzy, którzy pełnili służbę poza granicami kraju, proponujemy następujące rabaty na szkolenia w naszej firmie:
• 25% rabatu dla Weteranów poszkodowanych w działaniach poza granicami państwa;
• 10 % rabatu dla Weteranów działań poza granicami państwa.
Dołącz do programu „WETERAN” i skorzystaj z:
• szerokiej gamy szkoleń otwartych z następujących obszarów tematycznych: Zarządzanie projektami, Prawo i przepisy, Umiejętności osobiste, Obsługa klienta, Kadry i płace, Marketing, Szkolenia specjalistyczne.
• możliwości przygotowania i przeprowadzenia dodatkowych szkoleń (stanowiących ofertę szkoleń zamkniętych) w przypadku wyrażenia zainteresowania następującą tematyką: Finanse, Produkcja (Logistyka), Branża motoryzacyjna, Marketing i E-marketing, Coaching, Komunikacja / Negocjacje, Szkolenia językowe (w tym Business English).
Jako firma świadczącą usługi szkoleniowe poszukujemy również żołnierzy posiadających kompetencje do szkolenia osób dorosłych w oparciu                  o najwyższe standardy jakości.
W ramach programu „TRENER” oferujemy możliwość współpracy i organizacji szkoleń
z wykorzystaniem Waszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności nabytych w trakcie służby wojskowej. Do zapoznania się z naszą ofertą współpracy zachęcamy w szczególności żołnierzy biorących udział w działaniach poza granicami kraju.
Szczegóły dotyczące naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej pod poniższym adresem:
https://szkolenia.avenhansen.pl/oferta-dla-zolnierzy.html