zniżki polonus

POLONUS WSPIERA WETERANÓW

W środę (20.03.2019r.) w Sali Tradycji został podpisany list intencyjny pomiędzy Centrum Weterana a Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej „POLONUS” reprezentowanym przez Dyrektora Zarządzającego – p. Piotra Pogonowskiego.
Na mocy podpisanego dokumentu weterani i weterani poszkodowani otrzymują uprawnienie do 30% ulgi w cenach biletów. Ulgą objęte zostały wszystkie połączenia realizowane przez Polonusa w dalekobieżnej komunikacji zwykłej, przyspieszonej oraz pospiesznej. Weterani działań poza granicami państwa będą mogli skorzystać z ulgi kupując bilet zarówno przez Internet, jak i tradycyjnie w kasie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, u kierowcy lub w licznych punktach sprzedaży agencyjnej.

"....Jestem niezmiernie dumny, że Polonus włączył się w pomoc weteranom działań poza granicami państwa. Takie działania wpisują się w misję działalności narodowego przewoźnika autokarowego. Wierzę, że przygotowana stała ulga handlowa w wysokości 30% sprawi, że weterani będą chętniej podróżowali po Polsce naszymi nowoczesnymi i komfortowymi autokarami...." – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Warunkiem skorzystania z ulgi jest posiadanie legitymacji weterana lub legitymacji weterana poszkodowanego, którą należy przedstawić kierowcy przed wejściem do autokaru.

PKS „POLONUS” jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. W roku 2018 na pokładach autokarów „POLONUS” podróżowało aż 4,5 miliona pasażerów do 220 miast w Polsce i za granicą.

więcej na: https://www.pkspolonus.pl/

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video pod  https://www.youtube.com/watch?v=ep8PsXrok6c&feature=youtu.be