THE DISTINGUISHED GENTLEMAN’S RIDE ZAGOŚCIŁ W CENTRUM WETERANA

11 zdjęć w galerii
Bardziej dostojnych gości dawno nie mieliśmy u siebie.
The Distinguished Gentleman’s Ride to międzynarodowy rajd, którego celem jest wsparcie leczenia nowotworów męskich, a w szczególności budowanie świadomości o zagrożeniu rakiem prostaty.

Idea rajdu idealnie wpisuje się w nasz nowy projekt „Poruszamy Weteranów”, w którym również chcemy edukować z zakresu profilaktyki nowotworowej.

Uczestnicom rajdu, którzy zawitali w nasze progi, opowiedzieliśmy o historii udziału Wojska Polskiego w misjach zagranicznych, zaprosimy ich do Sali Tradycji oraz na wystawę „Z Misją na Ramieniu” Naramienniki i Opaski Rozpoznawcze z Misji Poza Granicami Państwa, a także wystawę Bractwa Weteranów w Polsce.

23 maja br. ruszyła 10. jubileuszowa odsłona wydarzenia The Distinguished Gentleman's Ride, czyli parady bikerów na motocyklach, którzy spotykają się na całym świecie w ponad 650 miastach. W trakcie rajdu zbierane są fundusze na walkę z rakiem prostaty. Z roku na rok impreza skupia co raz większe grono eleganckich miłośników cafe racerów, bobberów, scamblerów i klasyków, choć nie tylko.  

Więcej o DGR również na stronie https://www.gentlemansride.com/