None

PODZIEL SIĘ SWOIM 1 % DOBRA

10 zdjęć w galerii
1 % to jedna setna części podatku dochodowego od osób fizycznych, którą podatnik może przekazać wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Przekazanie 1 %. podatku jest proste i nie powoduje strat finansowych po stronie podatnika.
Warto wspierać te organizacje, których cele i zakres działalności są nam bliskie i zgodne z naszymi wartościami.

Jeśli nie zdecydujemy się na przekazanie swojego 1% wybranej przez nas organizacji, podatek za dany rok trafi do „wspólnego worka”, o którego przeznaczeniu decyduje rząd i sejm.
Poniżej prezentujemy otwarty katalog organizacji pożytku publicznego, które działają na rzeczy weteranów oraz rodzin poległych:

Swoim 1 % możecie wesprzeć organizacje, ale również i konkretne osoby, które znajdują się pod opieką organizacji pożytku publicznego. Pamiętajcie, że chcąc przekazać swoje wsparcie konkretnej osobie obowiązkowo musicie wypełnić dodatkową rubrykę określającą „cel szczegółowy”.

Wsparcie - cel szczegółowy:
  • Zawodnik polskiej reprezentacji sportowej Invictus Games Rafał Konopka – Fundacja Avalon, cel szczegółowy: „Konopka, 10521”
  • Zawodnik polskiej reprezentacji sportowej Invictus Games Grzegorz Jarek – Fundacja "Sprzymierzeni z GROM", cel szczegółowy: „G.Jarek 026”

Organizacjo, jeśli chciałabyś znaleźć się w naszym katalogu organizacji pożytku publicznego wyślij nam swoje zgłoszenie wraz z grafiką na maila: weterani@ron.mil.pl