Mikołajki

MIKOŁAJKOWA EDYCJA ZAJĘĆ ON-LINE "MOJA PIERWSZA LEKCJA PROGRAMOWANIA".

Zapraszamy na Mikołajki z Centrum Weterana.
Podczas 3 h spotkania (przerwa została zaplanowana ) dzieciaki dowiedzą się czym jest informatyka oraz gdzie można ją znaleźć w naszym najbliższym otoczeniu. Poznają również podstawowe metody programistyczne oraz wskażą ich wykorzystanie w prawdziwym świecie. Na zakończenie spotkania będą miały okazję przetestować nowo poznaną wiedzę w praktyce, tworząc swoją pierwszą grę przeglądarkową „Zgaduj – zgadula”
Spotkanie zostanie przeprowadzone w interaktywnej i angażującej formie, podczas której nie zabraknie burzy mózgów, quizów czy pracy własnej dzieci.
Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma również certyfikat uczestnictwa
Co ważne, stworzona przez dzieci gra będzie dostępna online również po zakończeniu spotkania

PROWADZĄCA - Dominika Zając magister informatyki, absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagielońskiego. Aktualnie inżynier oprogramowania w firmie Qualtrics. Prowadząca warsztaty dla dzieci i dorosłych z zakresu oprogramowania w ramach akcji jak np.: IT for SHE, Małopolska Noc Naukowców, Festiwal Nauki i Sztuki czy Greenlight for Girls.

UCZESTNICY - zajęcia online „Moja pierwsza lekcja programowania” skierowane są do dzieci w wieku 8-12 lat.

TERMIN
Zgłoszenia - do 2 grudnia (środa) godz. 12.00
Zajęcia - 7 grudnia (poniedziałek) o godz. 17.00.

ZGŁOSZENIA - aby zgłosić dziecko na zajęcia wystarczy wysłać maila z informacją IMIĘ i WIEK dziecka na adres u.kozikowska@ron.mil.pl.

W odpowiedzi na wysłane zgłoszenie otrzymacie Państwo od nas link do spotkania. Proszę mieć na uwadze, że link będzie wysłany na Państwa maila, wiec warto uwzględnić zajęcia dziecka również w swoim kalendarzu.

Ilość miejsc ograniczona, będzie się liczyła kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy na Mikołajki z Centrum Weterana!