None

CENTRUM WETERANA NA PIKNIKU FUNDACJI POMOC DLA WETERANA

18 zdjęć w galerii
W dniu 12 września w Dąbrówce k. Wejherowa odbył się pierwszy piknik charytatywny fundacji Pomoc dla Weterana w której wziął udział także zespół Centrum Weterana.
Rodzinna atmosfera, piękna pogoda, ciekawi wystawcy, wśród których byliśmy i my a przede wszystkim szczytny cel wsparcia niesamowitych dzieciaków weteranów Zdecydowanie było warto tu być.

Jest nam niezmierni miło, że w końcu udało nam się poznać dzielnego Bruno Streng, syna żołnierza z JW FORMOZA, na którego leczenie zbierano pieniądze podczas tej imprezy. Pozdrawiamy Przyjacielu!

Pozytywne wrażenia z dnia potęguje miejsce w którym odbywał się 1 Piknik Fundacji Pomoc dla Weterana. Mowa tu o pięknie położonym Muzeum Techniki Wojskowej Gryf dysponującym olbrzymią kolekcją sprzętu wojskowego nie tylko z Polski. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce w wolnej chwili. Oprócz zwiedzania samego muzeum atrakcją były także różnego rodzaju pokazy zarówno wojskowe, jak i np. grup rekonstrukcyjnych z różnych epok. W czasie pikniku odbyły się także zawody strzeleckie, w których w kategorii broni długiej pierwsze miejsce zajął weteran misji zagranicznych plut. Michał Zalasa z 16 bpd w Krakowie. Gratulujemy plutonowemu zasłużonego zwycięstwa.

Jeszcze długo będziemy wspominać ten wyjazd i pozytywne emocje towarzyszące piknikowi. Organizatorom gratulujemy imprezy a dzieciakom życzymy powrotu do zdrowia i samych sukcesów w życiu codziennym.