Klub Żeglarski WAT

Zarząd Klubu

Zdzisław Czajko

Komandor Klubu

tel. 261 837 460

zdzislaw.czajko@wat.edu.pl


Wojciech Kaczmarek

Vice-komandor

tel. 261 839 751

wojciech.kaczmarek@wat.edu.pl


Jacek Kijewski

Skarbnik

tel. 261 839 611

jacek.kijewski@wat.edu.pl


Janusz Giewoń

Komisja techniczna

tel. 600 878 797

jagiew@op.pl


Dariusz Wiśniewski

Rekreacja

wisdar@wp.pl

Komisja rewizyjna

Bogdan Miszczak

Przewodniczący

tel. 261 839 580

bogdan.miszczak@wat.edu.pl

 

Henryk Mucha

Vice-przewodniczący

hmucha@vigo.com.pl

 

Krzysztof Majewski

Członek

k.majewski@wichr.waw.pl

 

Krzysztof Obacz

Członek

tel. 501 432 607

krzysztof.obacz@wp.pl

Adres

Klub Żeglarski Wojskowej Akademii Technicznej

01-476 Warszawa

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25A p. 23

 

 

W sprawach ogólnych prosimy zwracać się do Komandora Klubu kol. Zdzisława Czajko lub Wicekomandora Klubu kol. Wojciecha Kaczmarka

 

W sprawach szczegółowych prosimy zwracać sie do członków Zarządu odpowiedzialnych za poruszaną tematykę.

 

Pocztę elektroniczna prosimy przesyłać na adres zdzislaw.czajko@wat.edu.pl lub na adres innego członka Zarządu.

 

Opłaty klubowe (składki, opłata za najem i ubezpieczenie jachtu) można wnosić na utworzone konto w mBanku

70 1140 2004 0000 3902 7433 7360

Jacek Kijewski

ul. Nowolipki 23 m. 106 01-006 Warszawa