Wyniki sekcji Unihokeja

3 zdjęć w galerii
W dniu 20.06.2021 r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w hali Politechniki Warszawskiej. Do turnieju przystąpiło 5 drużyn, a każda musiała rozegrać cztery mecze na zasadzie „każdy z każdym”.

Nasz pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną AWF Warszawa. Był to rewanż za ostatnie spotkanie na Akademickich Mistrzostwach Polski, a mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:3. Drugim naszym przeciwnikiem był Uniwersytet Warszawski. Po długim prowadzeniu w meczu 2:1 nasi rywale strzelili szybkie 2 bramki pozbawiając nas zwycięstwa. Kolejne spotkanie zakończyło się pewnym naszym zwycięstwem 4:2 z Politechniką Warszawską. Ostatni mecz na turnieju rozegraliśmy z SGGW pokonując ich 6:1.

Chcielibyśmy podziękować organizatorom za wspaniały turniej rozgrywany na najwyższym poziome. Składamy wielkie gratulacje drużynie Uniwersytetu Warszawskiego za zdobycie pierwszego miejsca. Dziękujemy za piękne mecze i sportową rywalizację pozostałym drużynom. My cieszymy się z wicemistrzostwa, lecz już zapowiadamy w przyszłym sezonie walkę o pierwsze miejsce.

Wielkie podziękowania składamy naszym kibicom za bardzo duże wsparcie! Bardzo się cieszymy, że jesteście z nami w tak pięknej i historycznej dla nas chwili. Nasza sekcja unihokeja w pierwszym sezonie została wicemistrzem Warszawy oraz 12 najlepszą akademicką drużyną w Polsce. Sezon dla nas w tym roku się zakończył, aczkolwiek na kolejny wrócimy silniejsi i jeszcze bardziej zdeterminowani. W tym roku poznaliśmy gorzki smak porażki oraz słodki smak zwycięstwa co napędza nas do kolejnych wyzwań.


Relacja i zdjęcia: Konrad FAC