Spotkania informacyjne online dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej WAT na rok akademicki 2022/2023

Autor zdjęcia: Polina Tankilevitch/Pexels
W środę 8 czerwca 2022 r. o godz. 14.00 na platformie Microsoft Teams odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów do Szkoły Doktorskiej Wojskowej Akademii Technicznej na rok akademicki 2022/2023.

Spotkanie adresowane jest do absolwentów studiów magisterskich, którzy zamierzają podjąć kształcenie i rozwijać swoje pasje naukowe w Szkole Doktorskiej WAT.

 

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane informacje o Szkole Doktorskiej WAT, zasadach rekrutacji na rok akademicki 2022/2023, realizacji procesu kształcenia, wsparcia finansowego – stypendium doktoranckiego oraz innych aspektach związanych z kształceniem doktorantów. Będzie możliwość zadawania pytań, także poprzez czat.

 

Do udziału w spotkaniu niezbędne jest połączenie internetowe i przeglądarka internetowa. Nie wymagane jest instalowanie komunikatora Microsoft Teams.

 

Aby dołączyć do spotkania należy przed wskazaną godziną spotkania kliknąć na podany link lub skopiować link do przeglądarki i postępować zgodnie ze wskazówkami.

 

Link do spotkania 8 czerwca 2022 r. godz. 14.00

 

Dodatkowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać wysyłając wiadomość na adres email: dariusz.podbielski@wat.edu.pl.

 

dyrektor Szkoły Doktorskiej

Wojskowej Akademii Technicznej

dr inż. Piotr Zalewski, prof. WAT