Sportowcy WAT na podium Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza 2021/22

2 zdjęć w galerii
Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego Akademickiego Związku Sportowego Warszawy, które odbyło się 23 czerwca w Auli Głównej Szkoły Głównej Handlowej, podsumowano miniony sezon sportowej rywalizacji Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza. Podczas spotkania podziękowano wszystkim studentom, trenerom i działaczom, którzy swoim zaangażowaniem kształtują kulturę fizyczną w środowisku akademickim.

W klasyfikacji generalnej trzecie miejsce przypadło Wojskowej Akademii Technicznej. Nagrodę w imieniu Akademii odebrał kierownik Studium Wychowania Fizycznego WAT ppłk dr Marek Kociuba. Najlepsi okazali się reprezentanci Uniwersytetu Warszawskiego. Na kolejnym stopniu podium znaleźli się studenci Politechniki Warszawskiej.

 

Ogromne gratulacje należą się wszystkim, którzy swoją ciężką pracą i pasją do sportu przyczynili się do tego sukcesu. Liczne medale i puchary zdobywane przez studentów naszej uczelni są powodem do dumy, zaś trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej sezonu 2021/22 jest kolejnym wspaniałym osiągnięciem!

 

Grzegorz Pszczoła