Dyplomy MBA w zakresie cyberbezpieczeństwa

16 zdjęć w galerii
Cyberbezpieczeństwo staje się jednym z najważniejszych zagadnień w świecie wszechogarniającej cyfryzacji. Wydział Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej prowadzi studia podyplomowe MBA z tego obszaru tematycznego. Dyplomy odebrali absolwenci drugiej już edycji studiów.

Studia podyplomowe MBA w zakresie cyberbezpieczeństwa ukończyło w roku akademickim 2020/2021  dwadzieścia osób, w tym przedstawiciele władz państwowych i osoby zajmujące wysokie stanowiska w strukturach wojskowych. Absolwenci odebrali pamiątkowe ryngrafy, które otrzymali z rąk rektora-komendanta Akademii – płk. prof. dr. hab. inż. Przemysława Wachulaka oraz świadectwa ukończenia studiów wręczane przez Dziekana Wydziału Cybernetyki – dr. hab. inż. Zbigniewa Tarapatę, prof. WAT. Dyplomy wręczono 6 października br. podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/22 na Wydziale Cybernetyki WAT.

 

Wydział Cybernetyki jako jedyny w Wojskowej Akademii Technicznej ma w swojej ofercie studia podyplomowe MBA, które realizuje od roku akademickiego 2019/20 . Obecnie zakończyła się rekrutacja na rok akademicki 2021/22, w której również, podobnie jak w poprzednich latach, weźmie udział 20 studentów.

 

Karolina Krawczyńska

fot. Marek Nowak