Usługi

 • Kompleks Konferencyjno-Gastronomiczny

  Kompleks Konferencyjno – Gastronomiczny znajduje się w XVII - wiecznym, neoklasycystycznym Pałacu Jabłonowskich, który otoczony jest pięknym, starym  parkiem.  Cisza i spokój oraz dobra lokalizacja sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia czy bankietu. Przestronne pałacowe wnętrza oraz zaplecze hotelowe pozwalają na zorganizowanie przyjęcia do 250 osób.

  O podniebienia naszych gości dba restauracja ''Piekiełko'', która specjalizuje się  w tradycyjnej kuchni polskiej. Bazujemy na świeżych i pełnowartościowych produktach dzięki czemu nasze dania są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dodatkowo w sezonie letnim  można skorzystać z naszego ogródka, gdzie w otoczeniu roślin, wody i świeżego powietrza można smacznie zjeść i napić się pysznej kawy.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, nasz personel dołoży wszelkich starań by spełnić Państwa życzenia i oczekiwania.

  Godziny otwarcia restauracji:

  PONIEDZIAŁEK – SOBOTA: 14:30 – 21:30

  NIEDZIELA: nieczynne

  Kontakt:

  Informacje na temat przyjęć i rezerwacji w restauracji ''Piekiełko”:

  Tel. 605-988-808

  Tel: 261-518-711

  e-mail: j.czulowski@law.mil.pl

   

   

 • Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Okunince
  Zapraszamy do skorzystania z usług Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego ORLIK Lotniczej Akademii Wojskowej położonego w miejscowości Okuninka nad Jeziorem Białym. 
  Ośrodek dysponuje 17 domkami letniskowymi w 3 standardach oraz polem campingowym i namiotowym. 
  Informacje i rezerwacje:
  Tel. +48 512-259-024 
  E-mail: okuninka@law.mil.pl 
   
   
  Standard A
  Pięć domków całorocznych dwupoziomowych z antresolą z 2015 r.
  Wyposażenie: Węzeł sanitarny z prysznicem, aneks kuchenny (lodówka, czajnik bezprzewodowy, zlewozmywak, sztućce, talerze, szklanki). Domki dwupoziomowe dla maksymalnie 6 osób, możliwość dostawienia swojego materaca lub łóżeczka turystycznego.  
   
  Standard B 
  Sześć domków letniskowych dwupoziomowych z antresolą z 2000 r. Parter – salon z łóżkiem dwuosobowym, 
  Wyposażenie: Węzeł sanitarny z prysznicem, mini aneks kuchenny (lodówka, czajnik bezprzewodowy, sztućce, talerze, szklanki). Domki dwupoziomowe dla maksymalnie 8-9 osób. 
   
  Standard C 
  Sześć domków letniskowych parterowych z lat 80. 
  Wyposażenie: Węzeł sanitarny z prysznicem, mini aneks kuchenny (lodówka, czajnik bezprzewodowy, sztućce, talerze, szklanki) Domki jednopoziomowe, dwupokojowe (po dwie wersalki dwuosobowe i jeden tapczan) dla maksymalnie 5 osób. 
   
  Pole Campingowe 
  W ośrodku można korzystać z małego pola campingowego. Powierzchnia jest ograniczona do postawienia 3 - 4 przyczep campingowych. Funkcjonuje przyłącze do sieci energetycznej w celu podłączenia przyczep do zasilania. Ośrodek nie jest wyposażony w kanał zrzutu nieczystości z przyczep. Rozliczenie za pobyt na polu campingowym jest identyczne jak rozliczane wczasowiczów mieszkających w domkach. Płacimy od osoby a nie od przyczepy. 
   
 • Dom Studencki Dedal i Ikar

  Dedal i Ikar to domy studenckie mieszczące się w zabytkowych budynkach w zespole pałacowo-parkowym Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie.

  Są to piętrowe budynki posiadające 170 miejsc noclegowych, zakwaterowanie możliwe w pokojach dwuosobowych oraz apartamentach.

  Domy studenckie usytuowane są w sąsiedztwie Rektoratu Lotniczej Akademii Wojskowej oraz pięknego parku z jeziorkiem w stylu angielskim.

  Kontakt do domów studenckich Dedal i Ikar:

  Tel. +48 261-519-100, e-mail: ds_ikar@law.mil.pl  

   
  Podczas pobytu można skorzystać z pobliskiej restauracji Bufet Piekiełko, gdzie można zamówić śniadania, obiady i kolacje. 
 • Stołówka studencka
  ul. Lotników Polskich 303,   tel. +48 261 517 457
   
  Stołówka posiada 200 miejsc i jest czynna codziennie przez cały rok.