Usługi

 • Kompleks Konferencyjno-Gastronomiczny

  Kompleks Konferencyjno – Gastronomiczny znajduje się w XVII - wiecznym, neoklasycystycznym Pałacu Jabłonowskich, który otoczony jest pięknym, starym  parkiem.  Cisza i spokój oraz dobra lokalizacja sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia czy bankietu. Przestronne pałacowe wnętrza oraz zaplecze hotelowe pozwalają na zorganizowanie przyjęcia do 250 osób.

  O podniebienia naszych gości dba restauracja ''Piekiełko'', która specjalizuje się  w tradycyjnej kuchni polskiej. Bazujemy na świeżych i pełnowartościowych produktach dzięki czemu nasze dania są nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Dodatkowo w sezonie letnim  można skorzystać z naszego ogródka, gdzie w otoczeniu roślin, wody i świeżego powietrza można smacznie zjeść i napić się pysznej kawy.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, nasz personel dołoży wszelkich starań by spełnić Państwa życzenia i oczekiwania.

  Godziny otwarcia restauracji:

  PONIEDZIAŁEK – SOBOTA: 15:00 – 22:00

  NIEDZIELA: nieczynne

  Kontakt:

  Informacje na temat przyjęć i rezerwacji w restauracji ''Piekiełko”:

  Tel. 605-988-808

  Tel: 261-518-711

  e-mail: j.czulowski@law.mil.pl

   

   

 • Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w Okunince

  Ośrodek położony jest około 6 kilometrów od Włodawy nad bardzo czystym jeziorem Białym w miejscowości OKUNINKA. Średnia temperatura wody w jeziorze na przełomie lipca i sierpnia wynosi 22°C - 26°C. Ośrodek dysponuje domkami kempingowymi w trzech standardach, małym polem pod przyczepy kempingowe, placem zabaw dla dzieci, przygotowanym miejscem na ognisko, boiskiem do siatkówki, parkingiem, wypożyczalnią sprzętu pływającego. Usytuowanie ośrodka wśród zadrzewionego terenu, z dala od dróg publicznych i w bezpośredniej bliskości bardzo czystego jeziora zapewnią wszystkim wspaniały wypoczynek i miłą atmosferę.

  Jezioro, o powierzchni 106 ha i głębokości 33 m, ma piaszczyste dno i plaże oraz wodę w pierwszej klasie czystości. Występują tu raki co świadczy o czystości wody w jeziorze. Linia brzegowa jeziora liczy ponad 4,6 km. W sezonie wakacyjnym działa dobrze rozwinięta w regionie sieć punktów handlowych, gastronomicznych i rozrywkowych oraz wypożyczalni sprzętu wodnego i sportowego. jezioroW sąsiedztwie znajduje się jeszcze kilka znacznie mniejszych jezior, z których najbardziej atrakcyjne dla turystów jest Jezioro Glinki. Ma 47 ha powierzchni i 8 m głębokości. W odległości 6 km od Okuninki położona jest Włodawa, do której prowadzi oznakowana ścieżka rowerowa, łącząca się z inną - wiodącą przez Lasy Sobiborskie do Woli Uhruskiej ( dł. 32 km) oraz z Nadbużańskim Szlakiem Rowerowym Janów-Podlaski-Włodawa-Hrubieszów (288 km).

  Bardzo czyste i ciepłe jezioro Białe przyciąga co roku dużą ilość wczasowiczów z całej Polski. W wodach jeziora występuje: leszcz, płoć, lin, karp, szczupak, węgorz, sum i sielawa. Prawdziwy raj dla wędkarzy. W sezonie letnim między Włodawą a Okuninką kursuje komunikacja miejska. We wsi jest 6 przystanków rozmieszczonych przy drodze wokół jeziora. Od czerwca do końca sierpnia wszystkie autobusy kursowe PKS z Włodawy lub Białej Podlaskiej do Chełma i Zamościa jadą obwodnicą jeziora.

 • Dom Studencki Dedal i Ikar

  Dedal i Ikar to domy studenckie mieszczące się w zabytkowych budynkach w zespole pałacowo-parkowym Pałacu Jabłonowskich w Dęblinie.

  Są to piętrowe budynki posiadające 170 miejsc noclegowych, zakwaterowanie możliwe w pokojach dwuosobowych oraz apartamentach.

  Domy studenckie usytuowane są w sąsiedztwie Rektoratu Lotniczej Akademii Wojskowej oraz pięknego parku z jeziorkiem w stylu angielskim.

  Kontakt do domów studenckich Dedal i Ikar:

  Tel. +48 261-519-100, e-mail: ds_ikar@law.mil.pl  

   
  Podczas pobytu można skorzystać z pobliskiej restauracji Bufet Piekiełko, gdzie można zamówić śniadania, obiady i kolacje. 
 • Stołówka studencka
  ul. Lotników Polskich 303,   tel. +48 261 517 457
   
  Stołówka posiada 200 miejsc i jest czynna codziennie przez cały rok.