Wirtualny Dzień Otwarty

Zapraszamy już 10 marca br. od godziny 9:00 na Wirtualny Dzień Otwarty w Lotniczej Akademii Wojskowej. Zaprezentujemy ofertę edukacyjną i szkoleniową oraz pokażemy, jak wygląda „Szkoła Orląt” od środka. Transmisja online odbędzie się na Facebooku i Youtubie LAW.

Dla Uczestników Wirtualnego Dnia Otwartego przygotowaliśmy wyselekcjonowany program zwiedzania, w którym znajdą się m.in.: symulatory i flota powietrzna Akademickiego Centrum Szkolenia Lotniczego, urządzenie treningowe do nauki katapultowania i wiele innych nowości. Po zakończonym wirtualnym spacerze odbędzie się rozmowa „na żywo” z przedstawicielami Akademii - odpowiedzą oni na wszystkie zadawane pytania podczas transmisji.

Wirtualny Dzień Otwarty Lotniczej Akademii Wojskowej skierowany jest dla kandydatów na studia wojskowe i cywilne, ale również dla pasjonatów lotnictwa. Władze Uczelni zapraszają przed ekrany wszystkich, którzy chcieliby poznać legendarną „Szkołę Orląt”.

Zachęcamy do uważnego oglądania - w trakcie Wirtualnego Dnia otwartego będą publikowane liczne konkursy z nagrodami. Klauzua informacyjna RODO jest dostępna w załączniku.

Tekst: Emilia Cuch