Sportowy tydzień w LAW

9 zdjęć w galerii
W minionym tygodniu kadra dydaktyczna Ośrodka Szkolenia Kondycyjnego zorganizowała i przeprowadziła cykl imprez sportowych na szczeblu Garnizonu i Batalionu Szkolnego LAW.
We wtorek, 16 listopada, odbyły się Międzyrocznikowe Mistrzostwa LAW w tenisie stołowym. W kategorii master, która dedykowana jest dla kadry i pracowników naszej uczelni, pierwsze miejsce zajął kpt. Jarosław GOWIN. Wśród studentów i podchorążych mężczyzn najlepszy okazał się kpr. pchor. Mariusz WOŁOWIECKI reprezentujący II rok, a wśród kobiet szer. pchor. Aleksandra PRZASNEK, reprezentantka I roku.

W środę z kolei na uczelnianej pływalni odbyły się Mistrzostwa Garnizonu Dęblin w pływaniu. W klasyfikacji generalnej 1 punktem zwyciężył zespół 41. BLSz Dęblin przed reprezentacją LAW, na miejscu trzecim uplasował się zespół 42. BLSz Radom.

Czwartek stał się areną zmagań siatkarzy. Międzyrocznikowe Mistrzostwa poprzedził turniej kadry i pracowników Akademii. Na starcie pojawiły się trzy zespoły, a zwyciężyli siatkarze Kompanii Reprezentacyjnej SP przed kadrą Batalionu Szkolnego i kadrą dydaktyczną LAW. Po zmaganiach w kat. master na parkiety wyszły reprezentacje wszystkich roczników, OLL Dęblin i studentów cywilnych. Triumfatorem tych rozgrywek ponownie zostali podchorążowie V roku, którzy tą imprezę wygrywają cyklicznie już od 5 lat. Drugie miejsce przypadło podchorążym III roku, a ostatnie miejsce na podium zajęli studenci cywilni.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy.