Wirtualny Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy już 4 marca br. o godzinie 10:00 na Wirtualny Dzień Otwarty w Lotniczej Akademii Wojskowej. Zaprezentujemy ofertę edukacyjną i szkoleniową oraz pokażemy, jak wygląda „Szkoła Orląt” od środka. Transmisja online odbędzie się na Facebooku i Youtubie LAW.
 
Dla Uczestników Wirtualnego Dnia Otwartego przygotowaliśmy rozmowy „na żywo” m.in. z przedstawicielami Akademii, którzy opowiedzą o rekrutacji na studia wojskowe i cywilne, życiu studenckim oraz szkoleniu w LAW. Wśród zaproszonych znajdą się również absolwenci uczelni – dowiemy się jak potoczyła się ich lotnicza kariera. Gościem specjalnym będzie pilot samolotu odrzutowego Mig-29, wieloletni komentator pokazów lotniczy – Witold Sokół.
 
Wirtualny Dzień Otwarty Lotniczej Akademii Wojskowej skierowany jest dla kandydatów na studia wojskowe i cywilne, ale również dla pasjonatów lotnictwa. Władze Uczelni zapraszają przed ekrany wszystkich, którzy chcieliby poznać legendarną „Szkołę Orląt”.
 
Zachęcamy do uważnego oglądania - w trakcie Wirtualnego Dnia otwartego padnie pytanie konkursowe. Klauzua informacyjna RODO jest dostępna w załączniku.