Życzenia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Życzenia Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej

Autor zdjęcia: Sylwia Guzowska
11 listopada, w dniu Narodowego Święta Niepodległości, oddajemy hołd wszystkim, którzy własnym życiem zapłacili za miłość do Ojczyzny. Pamięć o wielkich czynach Polaków, ich heroizmie i poświęceniu jest dla nas przykładem i inspiracją w służbie i pracy na rzecz społeczeństwa, polskich sił zbrojnych oraz niepodległej Ojczyzny.
 
Niech ten uroczysty dzień będzie okazją do złożenia wszystkim żołnierzom i pracownikom Żandarmerii Wojskowej najserdeczniejszych życzeń oraz słów podziękowań i najwyższego szacunku za profesjonalizm, skuteczność i poświęcenie podczas realizacji codziennych zadań służbowych, również tych związanych z pandemią. Życzę, aby podejmowane przez Was działania przynosiły wiele zadowolenia, były motywacją do kolejnych osiągnięć i źródłem uznania polskich obywateli.
 
Życzenia zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszelkich planów przesyłam również żandarmskim rodzinom i byłym żołnierzom formacji, na których zrozumienie i wsparcie zawsze możemy liczyć.
 
Drodzy żołnierze i pracownicy Żandarmerii Wojskowej, Narodowe Święto Niepodległości będzie dla wielu z nas dniem wytężonej służby w kraju i za granicą. Mam nadzieję, że pomimo realizacji zadań ustawowych wszyscy z radością i w gronie bliskich uczcimy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości.

Niech żyje Niepodległa Polska!

KOMENDANT GŁÓWNY
ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
wz. gen. bryg. dr Robert JĘDRYCHOWSKI