Boże Narodzenie

Życzenia świąteczne

Autor zdjęcia: Sylwia Guzowska
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim obecnym oraz byłym żołnierzom i pracownikom Żandarmerii Wojskowej oraz Ich Bliskim składam serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności. Niech te wyjątkowe święta będą czasem pełnym radości, życzliwości, pozytywnej energii oraz wytchnienia od trudów codziennej służby.

Szczególne życzenia kieruję do żołnierzy, którzy podczas świąt będą realizować zadania służbowe w kraju i za granicą. Dziękuję za Waszą trudną i odpowiedzialną służbę i życzę samych sukcesów, satysfakcji oraz spełnienia wszelkich zawodowych i osobistych planów.

Wszystkim żandarmom i pracownikom formacji dziękuję za rok profesjonalnej, wytężonej i pełnej zaangażowania służby i pracy. Szczególnie dziękuję za działania podjęte w obszarze walki z pandemią koronawirusa i ochroną wschodniej granicy państwa.

W 2022 roku życzę wszystkim wielu pięknych chwil, powodzenia i szczęścia w życiu rodzinnym, bezpiecznej, ciekawej i pełnej nowych wyzwań służby oraz determinacji w dążeniu do wytyczonych sobie celów.
 


KOMENDANT GŁÓWNY
ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
wz. gen. bryg. dr Robert JĘDRYCHOWSKI