Życzenia Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej gen. dyw. Tomasza Połucha z okazji Święta Żandarmerii Wojskowej

Życzenia Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej gen. dyw. Tomasza Połucha z okazji Święta Żandarmerii Wojskowej

1 zdjęcie w galerii
Z okazji Święta Żandarmerii Wojskowej wszystkim żołnierzom oraz pracownikom Żandarmerii Wojskowej składam serdeczne podziękowania za profesjonalną, pełną poświęcenia i determinacji służbę i pracę oraz za skuteczność, zaangażowanie i ciągłą gotowość do realizacji zadań na rzecz polskich sił zbrojnych, bezpieczeństwa Polaków oraz integralności granic naszej Ojczyzny.
W tym wyjątkowym dniu gratuluję Państwu dotychczasowych osiągnięć i życzę, aby trudna i odpowiednia służba była zawsze źródłem satysfakcji, zadowolenia oraz ludzkiej życzliwości. Życzę samych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Życzenia spokojnej i bezpiecznej służby kieruję do żandarmów, którzy Święto Żandarmerii Wojskowej spędzą w polskich kontyngentach wojskowych oraz tych, którzy będą realizować zadania związane z zapewnieniem nienaruszalności granicy polsko-białoruskiej oraz inwazją Rosji na Ukrainę.

Najlepsze życzenia i słowa podziękowań kieruję również do żandarmskich Rodzin oraz do byłych żołnierzy formacji. Wasza obecność, wsparcie i dobre słowo dodają nam siły i motywują do bycia jeszcze bardziej skuteczniejszymi w działalności służbowej.

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich służb, formacji oraz instytucji, z którymi żołnierze Żandarmerii Wojskowej na co dzień współpracują i na które zawsze mogą liczyć. Dziękuję za pomoc, życzliwość oraz dotychczasową działalność i mam nadzieję, że będzie ona kontynuowana na równie wysokim poziomie.


Komendant Główny Żandarmerii Wojskowej
gen. dyw. Tomasz Połuch