Przedświąteczne spotkanie

Przedświąteczne spotkanie w KGŻW

4 zdjęć w galerii
Autor zdjęcia: Sylwia Guzowska
W związku z pandemią COVID-19 przedświąteczne spotkanie w Komendzie Głównej Żandarmerii Wojskowej miało symboliczny charakter.
21 grudnia 2021 r. odbyła się odprawa zastępcy komendanta głównego Żandarmerii Wojskowej gen. bryg. dr. Roberta Jędrychowskiego z kierowniczą kadrą Żandarmerii Wojskowej.

Podczas wideokonferencji gen. Jędrychowski symbolicznie przełamał się opłatkiem oraz złożył świąteczne i noworoczne życzenia w imieniu własnym oraz komendanta głównego Żandarmerii Wojskowej gen. dyw. Tomasza Połucha komendantom jednostek terenowych Żandarmerii Wojskowej. Słowa uznania i podziękowania za profesjonalną i pełną oddania pracę i służbę oraz życzenia spokojnych, bezpiecznych i rodzinnych świąt przekazał za pośrednictwem Panów Komendantów żołnierzom i pracownikom Żandarmerii Wojskowej z całej Polski. Szczególne podziękowania Pana Generała dotyczyły działalności formacji związanej z uszczelnianiem wschodniej granicy Polski i przeciwdziałaniem COVID-19.

Zastępca komendanta głównego ŻW spotkał się również z szefami komórek organizacyjnych Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej. Cotygodniowa odprawa, organizowana od momentu wybuchu pandemii w formie VTC, dzięki zachowaniu reżimu sanitarnego mogła mieć tradycyjny charakter.

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim zdrowia, wytrwałości i hartu ducha. Życzę, by te święta upłynęły w spokojnej, rodzinnej atmosferze oraz były czasem odpoczynku i refleksji. Nowy Rok niech przyniesie wszystkim mnóstwo sukcesów i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym – powiedział gen. bryg. dr Robert Jędrychowski.

Na zakończenie Generał przekazał podziękowania i życzenia dla wszystkich żołnierzy i pracowników KGŻW oraz ich Bliskich. Wyraził również nadzieję, że podczas następnego spotkania wigilijnego będziemy mogli przełamać się opłatkiem i osobiście złożyć sobie świąteczne życzenia.Sylwia Guzowska