Podziękowania Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej

Podziękowania Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej dla żołnierzy i pracowników Żandarmerii WojskowejSzanowni Żołnierze i Pracownicy Żandarmerii Wojskowej!


W dniu Święta Wojska Polskiego odebrałem z rąk Prezydenta RP, Zwierzchnika Sił Zbrojnych Andrzeja Dudy akt mianowania na stopień generała dywizji. To dla mnie ogromny zaszczyt, wyróżnienie i przede wszystkim wyraz uznania dla Żandarmerii Wojskowej.

Ten awans to również podziękowanie dla wszystkich Państwa za ciężką, rzetelną i pełną zaangażowania pracę i służbę. To dzięki Państwa determinacji, wiedzy, umiejętnościom oraz wzorowej postawie z sukcesem godziliście realizacje zadań służbowych z walką z koronawirusem. Angażując się z wielkim poświęceniem w działania mające na celu wsparcie służb medycznych i sanitarnych oraz podległych MSWiA, udowodniliście, że naszym priorytetem jest życie i zdrowie Polaków.

Szanowni Żołnierze i Pracownicy Żandarmerii Wojskowej, moja nominacja na stopień generała dywizji to efekt Państwa wspólnej, żmudnej, pełnej oddania i profesjonalizmu służby i pracy. Dziękuję i życzę satysfakcji oraz dalszych sukcesów zawodowych.
 

                                                                                                                                                                       Komendant Główny
                                                                                                                                                                       Żandarmerii Wojskowej
                                                                                                                                                                        gen. dyw. Tomasz Połuch