Bramka Roku dla Marcina Oleksego

Gratulacje dla Marcina Oleksego

Gratulacje dla Marcina Oleksego, zwycięzcy plebiscytu FIFA w kategorii „Bramka Roku im. Ferenca Puskása”.
Szanowny Panie Marcinie, serdecznie gratuluję wygrania plebiscytu Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej w kategorii „Bramka Roku im. Ferenca Puskása” oraz determinacji, entuzjazmu i waleczności, które są inspiracją i doskonałym wzorem do naśladowania.

Strzelając w meczu Warty Poznań ze Stalą Rzeszów tak spektakularnego i efektywnego gola, pokazał Pan, że piękne bramki zdobywa się nie tylko w Lidze Mistrzów czy na Mistrzostwach Świata. Strzelając Bramkę Roku, zadziwił Pan cały piłkarski świat i udowodnił, że w piłce nożnej nie ma rzeczy niemożliwych. Jest Pan pierwszym Polakiem i zawodnikiem amp futbolu, który zdobył tę prestiżową nagrodę i dołączył do zaszczytnego grona słynnych superstrzelców.

Szanowny Panie Marcinie, jako dowódca żołnierzy Żandarmerii Wojskowej, dla których profesjonalizm, waleczność, wytrwałość w dążeniu do celu są wartościami priorytetowymi, muszę przyznać, że Pańska postawa i osiągnięcia sportowe zrobiły ma mnie i całej żandarmskiej społeczności ogromne wrażenie.

Życzę Panu wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dobrego zdrowia, optymizmu i niezłomności podczas realizacji wszelkich zamierzeń oraz kolejnych, jeszcze bardziej doniosłych i inspirujących sukcesów w amp futbolu. Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na kolejne piękne gole.


                                                                                                                                                              Komendant Główny
                                                                                                                                                           Żandarmerii Wojskowej
                                                                                                                                                          gen. dyw. Tomasz Połuch