None

Żandarmskie małżeństwo potrzebuje pomocy

Natalia i Marek, żołnierze Mazowieckiego Oddziału Żandarmerii Wojskowej, oraz ich 3-letni synek w wyniku pożaru stracili dom. Teraz pilnie potrzebują wsparcia finansowego, by odbudować budynek.
Natalia i Marek niespełna 2 lata temu kupili dom w Radzyminie. 2020 był dla nich rokiem remontów. Budynek przeszedł generalny remont – od komina i dachu, po nowe ściany, podłogi i kuchnię. Był już prawie skończony. Pozostało tylko zaadaptować część parteru na małe mieszkanko dla starszych i schorowanych rodziców Marka. Materiały były już zamówione, a fachowcy umówieni. Wszystko miało być gotowe najpóźniej na Wielkanoc…

Niestety, 15 stycznia 2021 roku około godziny 15 na dachu budynku wybuchł pożar. Na szczęście na miejscu była Natalia, która szybko wezwała straż pożarną. Strażacy gasili pożar przez kilka godzin. To czego nie zniszczył ogień, zniszczyła woda i 20-stopniowy mróz.

Żandarmskie małżeństwo potrzebuje pomocy, by odbudować swój upragniony dom. Zbiórkę na ten cel zorganizował brat Natalii. Link do akcji poniżej:

https://zrzutka.pl/tszxh4


Oprac. Sylwia Guzowska