Życzenia Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej

Życzenia Komendanta Głównego Żandarmerii Wojskowej

1 zdjęcie w galerii
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim żołnierzom i pracownikom Żandarmerii Wojskowej życzę pogodnych, spokojnych i radosnych chwil, spędzonych w gronie najbliższej rodziny. Niech przy wigilijnych stołach, pomimo obowiązujących ograniczeń, gości atmosfera życzliwości, ciepła i optymizmu.
 
Symbolicznym opłatkiem przełamuję się z żołnierzami Żandarmerii Wojskowej realizującymi zadania poza granicami kraju. Dziękuję za Wasz profesjonalizm i dzielnie znoszone trudy misyjnej służby oraz życzę, by czas rozłąki skończył się szczęśliwym powrotem do rodzinnych domów. Pamiętam również o żandarmach, którzy święta spędzą na służbach i dyżurach – doceniam to i dziękuję za Wasze zaangażowanie i poświęcenie.
 
Bożonarodzeniowe życzenia kieruję również do byłych żołnierzy, weteranów, pracowników i żandarmskich rodzin, których codzienne wsparcie, wyrozumiałość i ciepłe słowa są dla nas bezcenne.
 
Szczególne życzenia kieruję także do zaprzyjaźnionych służb mundurowych, dowództw i instytucji, które wspierając nasze działania, pomagają nam wzorowo realizować żandarmskie zadania. Niech trudna i odpowiedzialna służba będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i uznania społeczeństwa.
 
Jednocześnie – dziękując żandarmom i pracownikom formacji za trud i wysiłek włożony w 2020 roku, szczególnie ten w zakresie walki z koronawirusem – życzę wszystkim, aby nadchodzący 2021 rok przyniósł wiele powodów do radości oraz zadowolenia z realizacji najśmielszych planów zarówno prywatnych, jak i zawodowych.


                                                                                                                                                                              Komendant Główny
                                                                                                                                                                              Żandarmerii Wojskowej
                                                                                                                                                                              gen. bryg. Tomasz Połuch