Podziękowania Szefa IWsp SZ

9 zdjęć w galerii
Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, gen. bryg. Artur Kępczyński podziękował żołnierzom i pracownikom wojska za zaangażowanie i pracę podczas XXII Wystawy Sił Zbrojnych.
- Chciałbym serdecznie podziękować za trud i wysiłek jaki włożyliście w zabezpieczenie tego przedsięwzięcia. Jestem z Was dumny. Wiele pochwał i ciepłych słów usłyszałem zarówno od generalicji jak i przypadkowych osób o Waszej pracy. Bardzo Wam za to dziękuje – mówił generał Szef IWsp SZ.

Kolejna edycja Wystawy Sił Zbrojnych się zakończyła, ostatni goście opuszczają hale wystawowe. Dla żołnierzy to kolejny czas trudnej i mozolnej pracy. Teraz muszą zadbać by cały sprzęt wrócił bezpiecznie do garnizonów i rodzimych jednostek.
– Chciałbym usłyszeć od wszystkich dowódców, wszystkich kierowników zaangażowanych w to przedsięwzięcie meldunek, ze wszyscy cali i zdrowi zakończyli to zadanie. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, zasłużyliście tylko na pochwały i zasłużony odpoczynek. Nie mogę Wam jednak obiecać, że będzie on długi ze względu na kolejne wyzwania, które są przed nami – zakończył generał Kępczyński.