Komunikat

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych zaprasza na podsumowanie ćwiczenia Renegade/Sarex-22.
W piątek (13 maja br.) o godz. 14.00 w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim (Lotnisko Janów, ul. Lotnicza) planowane jest spotkanie z mediami, na którym zostanie podsumowane ćwiczenie Renegade/Sarex-22. Przewidziane jest wystąpienie Dowódcy Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Tomasza Piotrowskiego.

Dziennikarze zainteresowani udziałem w wydarzeniu proszeni są o przesłanie zgłoszeń akredytacyjnych (imię i nazwisko, nazwa redakcji, nr legitymacji prasowej, numer telefonu, nr rejestracyjny pojazdu) na adres: rzecznik.do@mon.gov.pl najpóźniej w czwartek (12 maja br.) do godziny 14.00. Redakcje telewizyjne prosimy o podanie także numerów rejestracyjnych wozów transmisyjnych.

Wejście akredytowanych dziennikarzy na teren Bazy (wjazd od ul. Lotniczej w Janowie), 13 maja br. w godz. 12.45 – 13.30. Instalacja wozów transmisyjnych do godziny 13.30.

Dodatkowych informacji nt. obsługi medialnej udziela Wydział Prasowy DO RSZ - kmdr ppor. Anna Maciejowska-Krześniak, tel. kom. 608 82 62 62.