None

Sportowa zbiórka w dowództwie

15 zdjęć w galerii
W środę 5 lutego, podczas uroczystej zbiórki, Zastępca Dowódcy Operacyjnego RSZ gen. dyw. pil. Dariusz Malinowski wręczył dyplomy za współzawodnictwo sportowe na szczeblu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.
W okresie od stycznia do listopada 2019 roku, w ramach zajęć programowych z wychowania fizycznego, pomiędzy komórkami organizacyjnymi dowództwa, rozgrywane były zawody sportowe w różnych dyscyplinach i konkurencjach.

Rywalizujący żołnierze i zespoły zostali wyróżnieni m.in. za bieg na dystansie 3000 m, pływanie na dystansie 400 m stylem dowolnym z podziałem na kategorie wiekowe, piłkę nożną, tenis stołowy, konkurs siłacza z podziałem na kategorie wiekowe.

W klasyfikacji końcowej zmagań sportowych w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych: 1 miejsce zajęła grupa pod kierownictwem Szefa Zarządu Szkolenia – J7, 2 miejsce – grupa Szefa Oddziału Planistyczno–Koordynacyjnego i 3 miejsce – grupa pod kierownictwem Szefa Zarządu Logistyki – J4.

Na zakończenie zbiórki gen. dyw. pil. Dariusz Malinowski wręczył sześciu oficerom dowództwa Wojskowe Odznaki Sprawności Fizycznej.

Tekst: Beata Cichosz
Zdjęcia: st. chor. szt. Waldemar Młynarczyk, st. chor. szt. mar. Arkadiusz Dwulatek