None

Czas pożegnania ze służbą i dowództwem

13 zdjęć w galerii
W dniu 27 września 2019 roku, w Dowództwie Operacyjnym Rodzajów Sił Zbrojnych im. gen. Bronisława Kwiatkowskiego, odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy.
W uroczystej zbiórce uczestniczył Zastępca Dowódcy Operacyjnego RSZ gen. dyw. dr inż. pil. Tadeusz Mikutel wraz z kadrą i pracownikami resortu obrony narodowej.

W obecności sztandaru, ze służbą i mundurem pożegnał się oficer, który po raz ostatni stanął w żołnierskim szyku oraz oficerowie kończący służbę w dowództwie.

Gen. dyw. dr inż. pil. Tadeusz Mikutel, wszystkim ubywającym podziękował za wspólną służbę w dowództwie, wytrwałość, sumienność i zaangażowanie, wyrażając przy tym nadzieję, że nadal będą dzielili się zdobytą wiedzą, choć już na innych kierunkach. Złożył także tradycyjne życzenia wszystkiego najlepszego, samych sukcesów zarówno w cywilu, jak i na kolejnych etapach drogi zawodowej.

Delegat żegnających się oficerów, w imieniu kolegów, skierował słowa podziękowania na ręce dowódcy za możliwość służby w dowództwie, za bardzo dobre dowodzenie i kierowanie. Całej kadrze i pracownikom podziękował za szeroko rozumianą współpracę i koleżeńską atmosferę.

Żegnający się oficerowie dokonali wpisów w Księdze Pamiątkowej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych im. gen. Bronisława Kwiatkowskiego, zaś doniosłe chwile uroczystości zostały upamiętnione na fotografiach.

Test: Beata Cichosz
Zdjęcia: st. chor. szt. mar. Arkadiusz Dwulatek