None

Dwa razy na podium

8 zdjęć w galerii
Indywidualnie i grupowo zajęliśmy III miejsce w XIX Zawodach o Puchar Szefa Sztabu Generalnego WP w strzelaniu z pistoletu wojskowego. W sportowej rywalizacji, organizowanej w 102 rocznicę powołania SGWP, rywalizowały 32 zespoły.
W szranki stanęli żołnierze m.in. z: SG WP, Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych, Dowództwa Operacyjnego RSZ, NCBC, a także wojskowych szkół: WAT, ASzWoj oraz Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego i Dowództwa Garnizonu Warszawa. Drużyna DGW którą reprezentowało pięciu oficerów, zajęła w klasyfikacji zespołowej, kategorii open trzecie miejsce. Indywidualnie z wynikiem 93 pkt. również na trzecim miejscu uplasował się por. Jacek Dołgań ze stołecznego garnizonu.

W uznaniu osiągnięć sportowych zdobytych przez naszą reprezentację, gen. dyw. Robert Głąb wręczył zdobywcom trzeciego miejsca medale pamiątkowe Dowództwa Garnizonu Warszawa.