Wdzięczność i żołnierskie pozdrowienia

Życzenia Dowódcy Garnizonu Warszawa gen. dyw. Roberta Głąba:
         "W przeddzień 25 rocznicy utworzenia Dowództwa Garnizonu Warszawa ślę słowa olbrzymiej wdzięczności oraz uznania za osiągane w służbie i pracy efekty wraz z serdecznymi, żołnierskimi pozdrowieniami.
         Niestety, ze względu na niezwyczajne okoliczności nie będę mógł ich pewnie przekazać osobiście podczas uroczystej zbiórki, którą planuję zorganizować 31 lipca 2020 roku. Niemniej, uprzejmie proszę o ich przyjęcie w tej właśnie formie.
         Niezależnie od zajmowanego stanowiska i pełnionej w Dowództwie czy też podległych jednostkach funkcji proszę o pamięć i zachęcam do odczuwania w pełni uzasadnionej satysfakcji oraz dumy. Przecież to, jak postrzegana jest i szanowana nasza instytucja, jej bogaty dorobek w kluczowych obszarach działalności służbowej, to przede wszystkim zasługa żołnierzy i pracowników, również tych jednostek, których tradycje dziedziczymy.
         Dziś czuję się prawdziwie zaszczycony. Możliwość skierowania podziękowań oraz życzeń wszelkiej pomyślności z okazji jubileuszu jest przywilejem, o którym nigdy nie marzyłem".