None

Wrocławianie bezkonkurencyjni w pływaniu

4 zdjęć w galerii
Podczas zawodów w pływaniu, zorganizowanych w mrągowskim Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym, pierwsze miejsce w konkurencji drużynowej oraz Puchar Dowódcy Garnizonu Warszawa zdobyła reprezentacja 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Żołnierze z Dolnego Śląska już po raz kolejny pokonali 13 innych drużyn reprezentujących jednostki podległe dowódcy Garnizonu Warszawa. W sumie w zawodach uczestniczyło 84 zawodników.
W klasyfikacji drużynowej w sztafecie 4x50 m, w stylu dowolnym najlepsza była reprezentacja zwycięzców, drugie miejsce zajęli zawodnicy Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych, a trzecie Oddziału Zabezpieczenia. Na tym samym dystansie w stylu zmiennym zwyciężył Pułk Ochrony, tuż za nim uplasowała się drużyna z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego, a trzecie miejsce przypadło 10 Warszawskiemu Pułkowi Samochodowemu.

Zawodnicy konkurowali również w klasyfikacji indywidualnej, a ich osiągnięcia przedstawiają się następująco:

W kategorii mężczyźni 50m styl dowolny do 35 lat
III miejsce zajął szer. Sebastian Wijata z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego
II miejsce zajął kpr. Wojciech Krajewski z Orkiestry Wojskowej z Koszalina
I miejsce zajął szer. Alan Przezdziak z Pułku Ochrony

W kategorii mężczyźni 50m styl dowolny pow. 35 lat
III miejsce zajął kpt. Michał Michlewicz z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia
II miejsce zajął st. chor. szt. Krzysztof Śpiewak z Oddziału Zabezpieczenia Garnizonu Stołecznego
I miejsce zajął mł. chor. Piotr Hałaj z Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych

W kategorii kobiety 50m styl dowolny do 35 lat
III miejsce zajęła kpt Justyna Arnold z Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego Mrągowo
II miejsce zajęła szer. Katarzyna Banaszkiewicz z 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia
I miejsce zajęła szer. Marta Zygmunt z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego

W kategorii kobiety 50m styl dowolny  pow. 35 lat
III miejsce zajęła kpr. Anna Chudzicka z 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia
II miejsce zajęła kpt. Wiktoria Matuszewicz z Oddziału Zabezpieczenia
I miejsce zajęła kpt. Agata Nalepa z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia

W kategorii mężczyźni 50m styl klasyczny do 35 lat
III miejsce zajął szer. Szymon Czajka z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego
II miejsce zajął kpt. Łukasz Krześniak z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia
I miejsce zajął szer. Mateusz Dąbrowski z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego

W kategorii mężczyźni 50m styl klasyczny pow. 35 lat
III miejsce zajął mjr Paweł Wielgosz z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego
II miejsce zajął plut. Krzysztof Mazurowski z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego
I miejsce zajął kpt. Maciej Sulikowski z 15 Brygady Wsparcia Dowodzenia

W kategorii kobiety 50m styl klasyczny do 35 lat
III miejsce zajęła st. szer. Izabela Grygier z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego
II miejsce zajęła kpt. Justyna Arnold z Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego Mrągowo

W kategorii mężczyźni 50m styl grzbietowy pow. 35 lat
III miejsce zajął Krzysztof Chmielewski z Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego Mrągowo
II miejsce zajął st. szer. Paweł Kaliszuk z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego
I miejsce zajął szer. Piotr Rabiega  z 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia

W kategorii mężczyźni 50m styl motylkowy do 35 lat
III miejsce zajął szer. Paweł Chwała z  24 Polowej Technicznej Bazy Wojsk Łączności