Zmiany kadrowe w DGW

5 zdjęć w galerii
W Sali Tradycji Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyła się ceremonia, podczas której gen. bryg. Robert Głąb pożegnał ppłk. Roberta Dobrzyckiego oraz wręczył akt mianowania na wyższy stopień wojskowy por. Konradowi Witkowskiemu. W uroczystości, która odbyła się 27 września br., uczestniczyli żołnierze i pracownicy resortu obrony narodowej zatrudnieni w stołecznym garnizonie.
Ppłk Robert Dobrzycki otrzyma awans oraz stanowisko szefa jednego z oddziałów w strukturach Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni. Jest absolwentem m.in. Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz Akademii Obrony Narodowej. Służył nie tylko w dowództwie stołecznego garnizonu, ale również w podległych jednostkach wojskowych. Był też w składzie Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Kosowie.

Awansowany dziś do stopnia kapitana Konrad Witkowski, oprócz Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Tadeusza Kościuszki, ukończył Wyższą Szkołę Menedżerską SIG Warszawa oraz Wyższą Szkołę Ekonomii i Prawa. W DGW będzie młodszym specjalistą w Pionie Szkolenia.

Dowódca pogratulował obu podwładnym i życzył im kolejnych sukcesów.