None

Triatlon jest domeną sieradzan

8 zdjęć w galerii
Puchar dowódcy Garnizonu Warszawa i drużynowe pierwsze miejsce w triatlonie, zdobyła reprezentacja 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia. Podczas zawodów rozegranych w Wojskowym Ośrodku Szkoleniowo-Kondycyjnym Mrągowo, sieradzanie pokonali trzynaście innych drużyn wystawionych przez jednostki podległe dowódcy stołecznego garnizonu.
W klasyfikacji drużynowej drugie miejsce zajął zespół z Pułku Ochrony (pochr), a trzecie – z 10 Warszawskiego Pułku Samochodowego (10 psam).

Do zawodów stanęło 47 zawodników, a w klasyfikacji indywidualnej wśród pań do 30 roku życia najlepsza okazała się  szer. Marta Zygmunt z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. Tuż za nią na podium stanęła Magdalena Sztukiewicz reprezentująca Oddział Zabezpieczenia Dowództwa Garnizonu Warszawa, a na trzecim miejscu uplasowała się szer. Justyna Serafinowska z 15 Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia (15 BWD).

Kobiety powyżej 30 lat pokonała kpt. Justyna Arnold z Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego Mrągowo, druga była por. Karolina Owięcka z 24 Polowej Technicznej Bazy Wojsk Łączności (PTBWŁ), a trzecia – mjr Gabriela Ochab z pochr.

Pułk Ochrony reprezentował również zwycięzca wśród najmłodszych mężczyzn - szer. Łukasz Ziemka. W tej kategorii wiekowej, drugie miejsce przypadło matowi Jakubowi Musikowi z Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej, a trzecie – szer. Kacprowi Szewczykowi z 10 psam.

Panów do 40 roku życia pokonała kpt. Mariusz Owięcki z PTBWŁ, który okazał się lepszy od st. szer. Michała Urbanowicza z 15 BWD. Trzecia lokata przypadła mł. chor. Bartoszowi Niecławskiemu z pochr. W kategorii panów, którzy skończyli 40 lat rywali pokonał szer. Maciej Hajduk na co dzień służący w pochr. Tuż za nim był st. sierż. Marcin Walczuk z 15 BWD, a trzecie miejsce zajął ppłk Wojciech Truszczyński z Dowództwa Garnizonu Warszawa.