Życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego

Panie i Panowie Oficerowie, Podoficerowie, Żołnierze, Pracownicy Dowództwa GW i jednostek podległych! Obchodzone w rocznicę jednej z najznamienitszych wiktorii oręża polskiego - Cudu nad Wisłą - Święto Wojska Polskiego to wyjątkowa okazja by przekazać Wam wyrazy wdzięczności i uznania za prezentowany na co dzień profesjonalizm, a także pogratulować osiągnięć w służbie.
Dziękuję za zaangażowanie i determinację w dążeniu do celu. Dziękuję za poświęcenie. Zarówno Wasze jak i Waszych bliskich, którzy cierpliwie wspierają nas wszystkich w codziennym wypełnianiu powinności.

Niech tegoroczne święto, obchodzone w 99 rocznicę Bitwy Warszawskiej oraz 100 rocznicę wybuchu I Powstania Śląskiego, będzie okazją do chwili wytchnienia oraz wspólnego radosnego świętowania.

Wszystkim żołnierzom i pracownikom resortu obrony narodowej składam najlepsze życzenia: wytrwałości i skuteczności w służbie, wielu powodów do satysfakcji oraz dobrego zdrowia i rodzinnej harmonii.

Wyrazy szczególnego szacunku kieruję do byłych żołnierzy stołecznego garnizonu - weteranów, kombatantów i żołnierzy rezerwy. Wasz trud włożony w tworzenie suwerennej Ojczyzny jest godny najwyższego uznania.


 

Z wyrazami szacunku

gen. bryg. Robert Głąb
Dowódca Garnizonu Warszawa