None

Zmiany kadrowe w Dowództwie Generalnym RSZ

37 zdjęć w galerii
Dowódca generalny RSZ generał Jarosław Mika, w obecności kierowniczej kadry pożegnał żołnierzy kończących służbę w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych oraz przywitał nowoprzybyłych.
Zbiórka była okazją do pożegnania żołnierzy odchodzących z Dowództwa Generalnego RSZ oraz przywitania nowoprzybyłych żołnierzy, a także wręczenia aktów mianowania żołnierzom wyznaczonym na wyższe stanowiska służbowe.

Zwracając się do żegnanych żołnierzy generał Mika podkreślił ich zasługi, poświęcenie i pozostawiony przez nich dorobek.

Żołnierzom ubywającym z DG RSZ generał Mika życzył powodzenia na nowych stanowiskach, a zwracając się do żołnierzy przybyłych do DG RSZ, podkreślił, że „tu w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych mamy jeden cel - dobro Sił Zbrojnych”.

Uroczystość zakończyła się dokonaniem wpisów do księgi pamiątkowej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych przez ubywających oficerów, wykonaniem pamiątkowych fotografii oraz złożeniem podziękowań odchodzącym i gratulacji mianowanym na wyższe stopnie wojskowe przez zebranych na uroczystości oficerów, podoficerów i pracowników resortu obrony narodowej.

Tekst: mjr Dariusz Kurowski
Zdjęcia: st. szer. Patryk Szymaniec
25.02.2020 r.