LONGSHOT 2021

Od 24 do 26 września br. na obiektach Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie odbędą się największe zawody w strzelectwie długodystansowym LONGSHOT 2021.
Międzynarodowe zawody w strzelaniu długodystansowym LONGSHOT to cyklicznie odbywające się wydarzenie strzeleckie roku, w którym biorą udział najlepsi strzelcy wyborowi. W tym konkretnym przedsięwzięciu decydująca jest precyzja, dokładność, opanowanie. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu przedstawicieli mediów. Zgłoszenia akredytacyjne prosimy przesyłać na adres 17wbz.rzecznik@ron.mil.pl do 23 września do godz. 15.00.

Dzień Otwarty dla Prasy (Media Day) zaplanowany został na sobotę 25 września br. w godzinach 8.00 - 14.00.
Zbiórka zespołów prasowych -  Parking przed Strażą Pożarną Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie w sobotę, 25.09.2020r. godz. 7.30. 

Szczegółowych informacji udziela:
ppor. Anna Dominiak,
17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana,
tel. 695 885 032, 261 674 241

Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko (imię ojca);
- PESEL;
- nr legitymacji prasowej, telefon kontaktowy, rej. pojazdu, funkcja, nazwa stacji TV/Radio, gazety, portalu informacyjnego.

***

Celem zawodów jest propagowanie strzelań karabinowych na duże odległości, a także wymiana doświadczeń oraz integracja środowisk służb mundurowych i sportowych. Zawody mają na celu poprzez wzajemną rywalizacje podnosić kwalifikacje funkcjonariuszy i żołnierzy jak również propagować konkurencje na gruncie cywilnym. W trakcie współzawodnictwa wyłoniony będzie najlepszy zespół strzelecki oraz najlepszy strzelec.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Klub Strzelectwa Praktycznego DELTA  przy współpracy z Centrum Strzeleckim Nietoperek oraz Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana oraz Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych  w Wędrzynie.

Więcej informacji nt. LONGSHOT 2021 znajdą Państwo na stronie: https://www.longshot.pl/