None

Zmiany kadrowe w Dowództwie Generalnym RSZ

17 zdjęć w galerii
Autor zdjęcia: Mirosław Cyryl Wójtowicz
24 czerwca w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych odbyła się uroczystość pożegnania żołnierzy kończących służbę, tych którzy zostali wyznaczeni na nowe stanowiska w strukturach sił zbrojnych oraz przywitania nowoprzybyłych rozpoczynających swoją służbę w DG RSZ.
Ubywającym z DG RSZ generał Mika życzył powodzenia na nowych stanowiskach - „Dziękuję za służbę w Dowództwie Generalnym RSZ. Niech Wasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie pomogą spełnić oczekiwania Wasze i Waszych przełożonych”.

Żegnających się z mundurem, generał Mika pożegnał tymi słowami - „Dziękuję za owocną i pełną poświęcenia służbę wojskową, za nasze wspólne doświadczenia. Życzę zdrowia i powodzenia w realizacji dalszych planów życiowych”.

Zwracając się do żołnierzy obejmujących stanowiska służbowe w DG RSZ, generał Mika podkreślił, że „tu jesteśmy jedną wspólną rodziną i przyświeca nam jeden cel: dobro Sił Zbrojnych ale przede wszystkim zdolność i bezpieczeństwo wykonywania zadań. Gratuluję, życzę powodzenia i niesłabnącej energii oraz żołnierskiego szczęścia”.

Uroczystość zakończyła się dokonaniem wpisów do księgi pamiątkowej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych przez ubywających oficerów, wykonaniem pamiątkowych fotografii oraz złożeniem podziękowań odchodzącym i gratulacji mianowanym na wyższe stopnie wojskowe przez zebranych na uroczystości gości.

Tekst: por. Małgorzata Zakrzewska
Zdjęcia: Mirosław Cyryl Wójtowicz
24.06.2020 r.