Dzień Kobiet w DG RSZ

Dzień Kobiet w DG RSZ

19 zdjęć w galerii
Autor zdjęcia: Mirosław C. Wójtowicz
6 marca odbyło się okolicznościowe spotkanie Dowódcy Generalnego RSZ z paniami pracującymi i służącymi w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych.
Z okazji Dnia Kobiet reprezentujący Dowódcę Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych generał broni pilot Jan Śliwka złożył życzenia wszystkim paniom służącym i pracującym w dowództwie. Generał Jan Śliwka dziękując wszystkim paniom za pracę i służbę, podkreślił ich zaangażowanie oraz znaczącą rolę w wykonywaniu zadań dowództwa. „Dziękuję, za Waszą codzienną pracą, zaangażowanie, umiejętności i poświęcenie. Stanowicie bardzo ważny element dowództwa.”- zwrócił się do Pań pracujących i służących w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych (DGRSZ) generał broni pilot Jan Śliwka.

Następnie I Zastępca Dowódcy Generalnego oraz żołnierze DG RSZ wręczyli każdej z pań białe róże. Oprócz podziękowań i kwiatów panie otrzymały również specjalny prezent – występ artystów teatru Buffo i Roma zorganizowany przez Klub Dowództwa Generalnego RSZ.

Generał broni pilot Jan Śliwka podkreślił ogromne znaczenie kobiet - pracowników cywilnych wojska, których jest w Dowództwie Generalnym najwięcej. Podkreślił, że trudno sobie teraz wyobrazić bez nich służbę i pracę.

Tekst: mjr Magdalena Busz
Zdjęcia: Mirosław C. Wójtowicz
07.03.2020 r.