Kolejne sportowe sukcesy naszych żołnierzy!

4 zdjęć w galerii
Dobiegły końca Mistrzostwa Polski w Szermierce. Wśród startujących wystąpili żołnierze Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego, którzy po raz kolejny zaprezentowali wysoką formę.
W kategorii kobiet szer. Julia Walczyk wywalczyła komplet złotych medali we florecie zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. W szabli szer. Angelika Wątor zdobyła srebrny medal indywidualnie i złoto z drużyną. W dobrej dyspozycji zaprezentowała się również szer. Martyna Jelińska zdobywając we florecie dwa srebrne medale. Natomiast kpr. Magdalena Piekarska-Twardochel zakończyła rywalizację w szpadzie z kompletem brązowych medali. Świetny występ zaliczył także st. szer. Seweryn Brzozowski zdobywając tytuł Mistrza Polski w szpadzie. 

Podczas ceremonii wręczania medali obecny był Szef Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego płk Tomasz Bartkowiak, który z dumą wspiera swoich żołnierzy-sportowców.

Dla żołnierzy Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego kolejnym startem będzie występ na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.