KOMUNIKATY

 • Usługa Asystenta Osobistego Osoby z Niepełnosprawnością
  Wystartował projekt wsparcia dla osób z niepełnosprawnością. Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości" realizuje roczny projekt mającego na celu dostarczenie usługi Asystenta Osobistego Osoby z Niepełnosprawnością w środowisku akademickim. Celem programu jest zapewnienie dostępności do usługi asystenta tj. wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym osób niepełnosprawnych. Pełna informacja o projekcie dostępna jest na stronie internetowej pod następującym linkiem: http://www.tnm.org.pl/asystent/blog/2020/04/24/rekrutacja-do-projektu-studiuje-niezaleznie/
 • Zadbaj o przyszłość absolwentów razem z nami! - www.werbeo.pl
 • Nowy portal pośredniczący w procesie zatrudnienia i rekrutacji

   

  Szanowni Państwo,

  z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy portal www.poltalento.pl ułatwiający znalezienie pracy osobom z niepełnosprawnościami, pośredniczący w procesie zatrudnienia i rekrutacji.

  Na portalu dostępne są aktualne oferty pracy, a osoba z niepełnosprawnością ma możliwość zamieszczenia swojego CV i skorzystania z pomocy trenera pracy.  

  Innowacyjny charakter i kompleksowy zakres usług świadczonych poprzez portal www.poltalento.pl są gwarantem skutecznego zatrudnienia - zadowolenia zarówno z pracy jak i z pracownika!