KRYTA MOBILNA STRZELNICA ĆWICZEBNA W KONTENERACH 40FT HC

Strzelnica umożliwia prowadzenie szkolenia strzeleckiego na dystansie od 5 do 25m z wykorzystaniem amunicji ostrej i wskaźników laserowych. 
 
Strefę strzelań strzelnicy kontenerowej zaprojektowano do strzelania ze stałej i zmiennej linii otwarcia ognia z pistoletów i rewolwerów centralnego i bocznego zapłonu w kalibrze do 11,43 mm, pistoletów maszynowych w kalibrze do 9 mm oraz karabinków kalibru 5,56 mm (Beryl, Mini Beryl) – ogniem pojedynczym (krótkimi seriami), pociskami płaszczowymi i półpłaszczowymi zwykłymi o rdzeniu miękkim. 
 
Strzelnica kontenerowa jest mobilnym, wysoko wyspecjalizowanym środkiem do realizacji zadań szkolenia strzeleckiego z broni palnej. Umożliwia przeprowadzenie zarówno ćwiczeń przygotowawczych jak i strzelań szkolnych oraz bojowych. Kompletna strzelnica kontenerowa składa się z dwóch lub więcej połączonych kontenerów, w których można prowadzić trening strzelecki na dystansie od 5 do 25 m ze stałej i zmiennej linii otwarcia ognia. Bardzo ważną zaletą strzelnicy kontenerowej jest możliwość zainstalowania multimedialnego interaktywnego trenażera do realizacji zadań treningu strzeleckiego przy użyciu amunicji ostrej oraz replik laserowych. W ramach szkolenia podchorążych możliwe jest również strzelanie egzaminacyjne w ramach kursu BLOS poziom A  z pistoletu i karabinka.