PARTNERZY

 • Trenkwalder
  Agencja Pracy Trenkwalder należy do liderów europejskiego rynku usług personalnych. Posiadamy ponad 300 biur na terenie 17 państw Europy Środkowej, Wschodniej oraz w basenie Morza Czarnego. Co roku Trenkwalder zatrudnia ponad 55 tys. Pracowników. Trenkwalder jest liderem na rynku austriackim, węgierskim i słowackim, a w całej Europie słynie z tego, że stawia na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie doradztwa personalnego oraz na pełną zaufania partnerską współpracę z klientami i pracownikami. W Polsce Trenkwalder działa od 2000 roku poprzez sieć ponad 43 biur terenowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Każdego dnia na rzecz naszych Klientów pracuje ponad 8 500 pracowników tymczasowych, dzięki czemu należymy do grona 5. największych agencji zatrudnienia w Polsce. Od ponad 30 lat Trenkwalder jest niezawodnym partnerem wszystkich ludzi, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje umiejętności na ścieżce karTrenkwalder jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, gwarantujących najwyższe standardy obsługi kandydata i pracownika. Trenkwalder jest prywatnym doradcą w sprawie kariery. Wspieramy kandydatów w tworzeniu własnej przyszłości zawodowej – zarówno w przypadku pracy tymczasowej, jak i doradztwa personalnego. Osoby zatrudnione przez Trenkwalder mają szansę zdobyć doświadczenie zawodowe w wielu renomowanych przedsiębiorstwach. Jeden proces rekrutacyjny – wiele możliwości zatrudnienia.
   
  Dane teleadresowe:
  Główna siedziba biura Trenkwalder & Partner Sp. zo.o. znajduje się w Skierniewicach
  ul. Czerwona 22
  96-100 Skierniewice
   
  Biuro działające na terenie Wrocławia
  ul. Oławska 27-29, V piętro
  50-123 Wrocła
  Tel. 71 343 80 89
  www.trenkwalder.com
 • Urząd Miejski Wrocławia
  Urząd Miejski Wrocławia jest jednostką organizacyjną Miasta, działającą w formie jednostki budżetowej, przy pomocy której Prezydent Wrocławia realizuje gminne i powiatowe zadania publiczne, zadania z zakresu administracji rządowej wynikające z ustaw oraz porozumiń zawartych z innymi jednostkami administracji publicznej, a także umów z innymi podmiotami.
   
  Dane teleadresowe:
  Urząd Miejski Wrocławia
  pl. Nowy Targ 1-8
  50-141 Wrocław
  Tel. 71 777 77 77
  E-mail: kum@um.wroc.pl
  http://www.wroclaw.pl/
 • DK Marketing
  Firma DK Marketing jest na rynku od 6 lat. Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętym marketingiem bezpośrednim (direct marketing), czyli krótko mówiąc budowaniem trwałych relacji z klientem, wykorzystując do tego spersonalizowane komunikaty do konkretnych osób lub grup społecznych (np. organizacji, instytucji, firm itp.). Jednym z narzędzi marketingu bezpośredniego wykorzystywanym w Call Center i podstawowym profilem działalności firmy, są wszelkie rodzaje telemarketingu, wspomagane przez inne formy kontaktu. Jednym z naszych największych sukcesów jest uzyskanie nagrody od sieci Play za najbardziej efektywnego Partnera roku 2013! Do naszego zespołu poszukujemy Telefonicznych Doradców Klienta ds. Play.
   
  Dane teleadresowe:
  DK Marketing
  ul. Ruska 47/48A, 3 piętro, klatka biurowa
  50-079 Wrocław
  Tel. 530 245 829
  E-mail: biuro@dkmarketing.pl
  www.dkmarketing.pl
 • IMPEL Security Polska Sp. z o.o.
  Naszymi Klientami są firmy, instytucje i osoby prywatne. Zapewniamy im maksymalne bezpieczeństwo i ograniczamy straty. IMPEL Security Polska Sp. z o.o. wspiera biznes, proponując dedykowane rozwiązania, uwzględniające wymagania i potrzeby Klientów. Nasza oferta stanowi zintegrowany pakiet usług bezpieczeństwa. Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz duży potencjał osobowy i rozbudowane zaplecze logistyczne. Naszą wiarygodność potwierdza kapitał Grupy IMPEL, który zarazem pozwala nam na ciągły rozwój i zapewnia przejrzystość funkcjonowania biznesu. Impel Security Polska – z nami JEST BEZPIECZNIE.
   
  Dane teleadresowe:
  Impel Security Polska Sp. z o.o.
  Adres: ul. Ślężna 118,
  53-111 Wrocław
  Tel. 71 711 00 00
  www.impelsecurity.pl
 • 4 Wojskowy Szpital Kliniczny
  Misją szpitala jest realizacja wysokiej jakości świadczeń zdrowotnych, zapewnienie fachowej kadry medycznej i nowoczesnej aparatury. Tworzymy szpital bezpieczny i przyjazny Pacjentowi.
   
  Dane teleadresowe:
  4. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
  ul. Rudolfa Weigla 5
  50-981 Wrocław
  Tel. 71 7210 373
  E-mail: szpital@4wsk.pl
  www.4wsk.pl