OFERTA BIURA KARIER

 
Biuro Karier i Programu Erasmus Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu współpracuje z firmami i instytucjami z Dolnego Śląska w zakresie organizacji praktyk studenckich i staży.
 
Organizacja praktyk zawodowych
Pośredniczymy w organizacji praktyk dla studentów AWL, dzięki czemu mogą Państwo pozyskać praktykantów do swojej firmy/ instytucji, a studenci mają możliwość uzupełnienia zdobytej do tej pory wiedzy teoretycznej o praktyczne zagadnienia związane z pracą w konkretnej branży lub dziale.
 
Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych
Na Państwa życzenie zamieszczamy oferty pracy oraz zajmujemy się wstępną selekcją kandydatów na określone stanowisko, przekazując Państwu po zakończonej rekrutacji dokumenty kandydatów spełniających postawione przez Państwa kryteria.
 
Spotkania Pracodawców ze studentami uczelni

Koordynujemy organizację konferencji oraz paneli dyskusyjnych z pracodawcami. Służymy Państwu pomocą w zakresie organizacji spotkań ze studentami i pracownikami na terenie naszej uczelni oraz udostępnienia sali i sprzętu audiowizualnego.

 
Publikacja ofert na stronie Biura Karier i Programu Erasmus AWL
Zachęcamy firmy oraz instytucje do nadsyłania do nas aktualności, zaproszeń, informacji o akcjach, spotkaniach, konkursach skierowanych do studentów Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu