AIESEC Wolontariat

 
AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, licząca ponad 86 000 członków. Istnieje w 124 krajach na ok. 1600 uniwersytetach. Organizacja umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, min. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. AIESEC pomaga studentom rozwijać wrażliwość kulturową, zdolność aktywnego uczenia się, przedsiębiorczość i odpowiedzialność społeczną.
 
Działalność w AIESEC w głównej mierze opiera się na pracy w projektach. Dołączając do organizacji stajesz się częścią zespołu, który jest odpowiedzialny za zorganizowanie różnego rodzaju inicjatywy. Dzięki pracy projektów umożliwiamy polskim studentom wyjazd na praktykę zagraniczną, a obcokrajowcom przyjazd do Polski. Oprócz tego projekty realizują zadania z zakresu sprzedaży, logistyki, marketingu i human resources.
Działając w AIESEC możesz podszkolić swoje zdolności językowe i otworzyć się na środowisko międzynarodowe. Oprócz tego nauczysz się pracy w grupie, zdobędziesz doświadczenie w kontaktach biznesowych, a także praktyczną wiedzę i doświadczenie przydatne w przyszłości
 
Więcej informacji na stronach www.pwr.aiesec.pl oraz www.fb.com/AIESECwroclawUT