„Integration Day” na Akademii Wojsk Lądowych

8 zdjęć w galerii
8 kwietnia 2022 r. studenci i kadeci przebywający w Akademii Wojsk Lądowych w ramach Semestru Międzynarodowego AWL 2022 uczestniczyli w wydarzeniu „Integration Day 2022” organizowanym przez Biuro Karier i Programu Erasmus.
Studenci mieli okazję zapoznać przybyłych gości ze swoim krajem ojczystym, historią, zwyczajami oraz uczelnią poprzez przygotowanie krótkich prezentacji wraz ze zdjęciami i filmami z ich życia codziennego. Podczas wydarzenia skosztowali również tradycyjnych, polskich dań przygotowanych przez pracowników AWL.

W wydarzeniu wzięła udział Prorektor ds. Studenckich dr Aneta Kazanecka, Szef Wydziału Współpracy Międzynarodowej i Komunikacji Społecznej ppłk dr Rafał Niedziela, przedstawiciele Biura Karier i Programu Erasmus, Biura Obsługi Studenta, dydaktycy AWL prowadzący zajęcia ze studentami zagranicznymi oraz podchorążowie należący do Sekcji Wymian Międzynarodowych.

W trwającym semestrze letnim w terminie od 28 lutego do 30 czerwca br. w AWL studiuje 31 studentów wojskowych i cywilnych z 8 państw: Kanady, Austrii, Belgii, Rumunii, Włoch, Bułgarii, Turcji i Litwy.

tekst: Zuzanna Stańczyk
zdjęcia: AWL