None

Cos się kończy, coś się zaczyna – pożegnania ze służbą i AWL

11 zdjęć w galerii
W Sali Tradycji Akademii Wojsk Lądowych odbyły się uroczystości pożegnania oficera kończącego wieloletnią zawodową służbę wojskową oraz oficer odchodzącej na stanowisko służbowe w innej Jednostce Wojskowej.
Prorektor ds. Wojskowych płk dr inż. Jacek Narloch, żegnając płk. dr. hab. inż. Norbert Świętochowskiego, prof. AWL, w imieniu Rektora-Komendanta AWL, podziękował za sumienną służbę i życzył pomyślności na nowej drodze życia – Dziękuję za lata służby na rzecz naszego kraju w Akademii Wojsk Lądowych. Pana wiedza i doświadczenie są nieocenione. Dziękuję za Pana profesjonalizm – powiedział żegnając oficera kończącego po 30 latach zawodową służbę wojskową.

 *****

 29 kwietnia br. w Sali Tradycji odbyła się uroczystość pożegnanie oficer kończącej służbę w Akademii, odchodzącej na stanowiska służbowe w innej Jednostce Wojskowej. 

- Dziękuję za Pani oddanie w służbie Ojczyźnie – powiedział Prorektor ds. Wojskowych płk dr inż. Jacek Narloch.  Życzył żegnanej wielu sukcesów i powodzenia w dalszej służbie oraz w życiu prywatnym.

Tekst i zdjęcia: AWL