None

Wielkanocne spotkanie Pary Prezydenckiej z Wojskiem Polskim

5 zdjęć w galerii
-Dziękuję za wytężoną, piękną, codzienną służbę realizowaną z oddaniem. Dziękuję wszystkim żołnierzom, którzy biorą udział w walce z pandemią koronawirusa – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas wideokonferencji.
Dziękuję za służbę dla Ojczyzny – nieprzerwaną, zawsze w gotowości, zawsze na stanowisku. Dziękuję wszystkim żołnierzom, którzy służą w kraju, a także tym służącym poza granicami kraju w ramach naszych kontyngentów wojskowych – akcentował. Prezydent życzył spokojnych, dobrych świąt Wielkiej Nocy, aby były one w rzeczywistości odrodzeniem: duchowym i fizycznym – dla nas, naszej Ojczyzny i całego świata.  
 
Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda także życzyła spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, by był to czas odpoczynku i wytchnienia od codziennych, niełatwych i bardzo wymagających obowiązków. – Chciałabym, aby te święta były przepełnione nadzieją, że wspólnymi siłami uda nam się pokonać pandemię koronawirusa – zaznaczyła. 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Akademii Wojsk Lądowych na czele z Rektorem-Komendantem gen. bryg. prof. dr. hab. inż. Dariuszem Skorupką.


tekst: prezydent.pl, AWL
zdjęcia: Marek Kańtoch, Maciej Szymczuk