Kontakt

Szanowni Studenci, Doktoranci i Słuchacze!
Od dnia 12 marca 2020 roku do odwołania kontakt z dziekanatem odbywa się wyłącznie drogą mailową.

 
Studia I i II stopnia dla studentów cywilnych
poniedziałek  8:00-13:30
wtorek  10:00-15:00
środa praca własna /nieczynne/*
czwartek 8:00-13:30
piątek 10:00-15:00
sobota w czasie zjazdów: godz. 8:00-15:00
 
 
ADMINISTRACJA, BEZPIECZEŃSTWO INFORMACYJNE, BEZPIECZEŃSTWO MIĘDZYNARODOWE I DYPLOMACJA
Jolanta Rożej
bl. 94, p. 14
tel. 261-814-084
jj.rozej@akademia.mil.pl
 
BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE 
I stopień
Ewa Kardas
bl. 94, p. 14
tel.  261-814-045
e.kardas@akademia.mil.pl
 
II stopień
Jolanta Rożej
bl. 94, p. 14
tel. 261-814-084
jj.rozej@akademia.mil.pl
 
 
BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
I stopień
Ewa Kardas
bl. 94, p. 14
tel.  261-814-045
e.kardas@akademia.mil.pl
 
II stopień
Jolanta Rożej
bl. 94, p. 14
tel. 261-814-084
jj.rozej@akademia.mil.pl
 
OBRONNOŚĆ, LOTNICTWO, ZARZĄDZANIE I DOWODZENIE
Aneta Sosnowska
bl. 94, p. 13
tel. 261-813-198
a.sosnowska@akademia.mil.pl
 
DOWODZENIE, PRAWO
Ewa Kardas
bl. 94, p. 14
tel.  261-814-045
e.kardas@akademia.mil.pl
 
LOGISTYKA
Martyna Czupryniak
bl. 94, p. 13
tel. 261-813-198
m.czupryniak@akademia.mil.pl
 
* W sprawach wyłącznie terminowych w środę kontakt z panią Katarzyną Chylińską, bl. 94 p. 9, godz. 8:00-15:00.
 
 
Studia i kursy długoterminowe SZ RP
Studia II stopnia SZ RP czynne w czasie zjazdów: sobota godz. 8.00-15.00
Studia podyplomowe i kursy czynne:  poniedziałek–piątek: godz. 7:45-14:00
 
OBRONNOŚĆ (NOW2), ZARZĄDZANIE I DOWODZENIE  (NZiDW2)
Aneta Sosnowska
bl. 94, p. 13
tel. 261-813-198
a.sosnowska@akademia.mil.pl
 
STUDIA PODYPLOMOWE (np. PSOT, PD, ZwSzW, THiM, MPHKZ), KURSY DŁUGOTERMINOWE (WKOS, WKS, KDB)
 
Mirosław Struniawski
bl. 101, p. 109
tel. 261-814-587
m.struniawski@akademia.mil.pl
Józef Kisiel
bl. 101, p. 109 (w czasie nieobecności  M. Struniawskiego)
 
 
Studia III stopnia
Studia stacjonarne czynne: czwartek-piątek 8:00-15:00
Studia niestacjonarne czynne: w czasie zjazdów piątek-sobota 8:00-15:00
 
Sylwia Steć-Libera
bl. 94, p. 11
tel. 261-813-555
s.stec@akademia.mil.pl
 
 
Studia podyplomowe
Studia podyplomowe czynne: w czasie zjazdów: sobota godz. 8.00-15.00
 
Józef Kisiel
bl. 94, p. 11
tel. 261-813-018
j.kisiel@akademia.mil.pl
 
Ewelina Czerwińska-Kuleta
(PGZ, MBA)
bl. 94, p. 11
tel. 261-813-018
e.czerwinska@akademia.mil.pl
 
 
cz. p. o. Kierownik Wydziału Obsługi Studenta
mgr Katarzyna Chylińska
bl. 94, p. 9
tel. 261-814-113
k.chylinska@akademia.mil.pl
 
***
Zespół ds. Windykacji
 
Zbigniew Zając
bl. 55, p. 401 a
tel. 261-813-470
z.zajac@akademia.mil.pl
 
Magdalena Konecka
bl. 55, p. 402b
tel. 261-814-144
m.konecka@akademia.mil.pl
 
Planowanie i Koordynacja Kształcenia
 
mgr Agnieszka Młodzianowska - kierownik WPiKK
bl. 94, p. 18
tel. 261-813-399
a.mlodzianowska@akademia.mil.pl
 
Umowy cywilno-prawne
czynne: poniedziałek-piątek godz. 8.00-15.00
 
Grażyna Kloch (dydaktyka WZiD)
bl. 94, p. 12
tel. 261-813-568
g.kloch@akademia.mil.pl
 
Monika Dzięciołowska (dyaktyka WWoj, IHW)
bl. 94, p. 12
tel. 261-814-612
m.dzieciolowska@akademia.mil.pl
 
Anna Rajtak (dydaktyka WBN, IP)
bl. 94, p. 12
tel. 261-814-612
a.rajtak@akademia.mil.pl
 
Wirtualna Uczelnia, Uczelnia XP/10, POL-on, JSA
Kontakt: support@akademia.mil.pl
 
mgr Magdalena Kołodzińska
261- 813-063
m.kolodzinska@akademia.mil.pl
 
Patrycja Gut
261-814-477
p.gut@akademia.mil.pl
 
Specjalista ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia
 
mgr Grażyna Górska-Cader
bl. 22, p. 111
tel. 261-813-178
e-mail: g.gorska-cader@akademia.mil.pl